Bizimle iletişim kur
Jack Yan

Telefon numarası : +86-15016984777

Naber : +8615099775028

Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.

Hassasiyet, sadece bizim değiluyluk aparatı

  • Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar KEDA No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 10,000,000-14,000,000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş

Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd is industrial scale manufacturer, located in Dongguan city, Guangdong Province. Guangdong Keda Metroloji Technology Co, Ltd endüstriyel ölçekli üretici, Dongguan şehrinde bulunan, Guangdong Eyaleti. The reliable weighing instruments from Keda company are proud to be designed, invented, engineered, manufactured in the China over 10 years since 2009. The company provides all engineering, manufacturing, marketing, sales and technical support of industrial scale, and established a great quality management system and has pass the certifications of ISO9001, Export CE, OIML. Keda firmasının güvenilir tartım aletleri, 2009 yılından bu yana Çin'de 10 yıldan fazla bir süredir tasarlanmaktan, icat edilmesinden, üretilmesinden, üretilmesinden gurur duymaktadır. yönetim sistemi ve ISO9001, ihracat CE, OIML sertifikaları geçti.

We have a group of experienced professional design engineer, technical engineer and a complete set of produce equipment including bending machine, auto welding machine, cutting machine, pre-arch machine for ensuring the reliability of product quality. Biz deneyimli profesyonel tasarım mühendisi, teknik mühendis bir grup ve bükme makinesi, otomatik kaynak makinesi, kesme makinesi, ürün kalitesi güvenilirliğini sağlamak için ön kemer makinesi de dahil olmak üzere üretmek ekipman tam bir set var. The company provide digital truck scale, portable axle scale, platform scale, floor scale, livestock scale, crane scale, load cells and indicator, also can provide OEM & ODM service to global partners based on competitive price and mutual benefit. Şirket dijital kamyon ölçek, taşınabilir aks ölçeği, platform ölçeği, zemin ölçeği, hayvancılık ölçeği, vinç ölçeği, yük hücreleri ve gösterge sağlamak, aynı zamanda küresel ortaklara rekabetçi fiyat ve karşılıklı yarar dayalı OEM ve ODM hizmeti sağlayabilir.

Keda ürünleri iç pazar ve Avustralya, Kanada, Almanya, Rusya, Cezayir, Burma, Kongo, Etiyopya, Gana, Nijerya, Kenya, Katar, Suudi Arabistan, Malezya, Hindistan, Filipinler, Bangladeş, Singapur vb. yaygın Sanayi, Tarım, İnşaat, Madencilik, Liman ve Geri Dönüşüm endüstrileri.

Geçmiş

2009

Guangdong Keda Metroloji Tech Co LTD 2009 yılında kurulmuş, biz Amerikan ve Alman teknolojisi tanıttı ve kamyon ölçekler için tam bir otomatik üretim Hattı inşa etmişlerdir.

2015

Kamyon ölçekler ürün CE belgesi almış.

2018

Our company renamed 'Guangdong Keda Metrology Tech Co., LTD. Firmamız adını değiştirdi 'Guangdong Keda Metroloji Tech Co LTD. (formerly: Dongguan Kelida Weighing Apparatus Co., LTD) (eski adıyla: Dongguan Kelida Tartı Aparatı A.Ş., LTD)

2019

Şirketin başarısı, 2019 yılında elde edilen ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile de doğrulandı. Ürünlerimizin endüstri standartlarını karşılayacağından ve müşteri beklentilerini aşacağından eminiz.

Ve bu yıl on yaşına girdik!

Hizmet

Hızlı tepki, zamanında yerinde, kapsamlı çözüm, güçlü garanti

Ekibimiz

                          Yüksek kaliteli kamyon kantarımızın arkasındaki ekiple tanışın!

Çin Guangdong Keda Metrology Technology Co., Ltd. şirket Profili 0